• DAÜ ÇALIŞANLARI KOOPERATİFİ - FAALİYET ALANLARIMIZ
    • KREDİ- AVANS- TURİZM HİZMETLERİ- SİGORTA HİZMETLERİ- DÖVİZ ALIM SATIM- DÖNEMSEL KAMPANYALAR
Puzzle Turizm

Tel - 444 2000

GÜLSEREN YOLU CAHİT SITKI TARANCI SOK.NO:23 KARAKOL BÖLGESİ GAZİMAĞUSA / K.K.T.C


TÜRK HAVA YOLLARI
THY ONLİNE DÜNYANIN HER YERİNE UÇAK BİLETİ
BİLANÇO KAR -ZARAR
DAĞLI SİGORTA
MÜŞTERİ DESTEK HATTI

444 0 9000
DAÜ-KOOP TANITIM BROŞÜR

DAÜ - KOOP

DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

ÇALIŞANLARI KOOPERATİFİ LTD.

( DAÜ - KOOP LTD. )

DAÜ KOOP 

12 Ekim 1993 yılında, 28/59 sayılı Kooperatif Şirketler Yasasına göre tescil edilmiş, DAÜ çalışanlarının kurduğu, Doğu Akdeniz Üniversitesi kampüsünde faaliyet gösteren bir yardımlaşma ve dayanışma kooperatifidir.

DAÜ KOOP 25 DAÜ çalışanı ile, faaliyetlerine başlayan bugün 1000 faal üyesi ve aileleri ile birlikte 3000 kişiye ulaşan hizmet anlayışı ile dev bir kuruluş haline gelen bir limited şirketidir. Kooperatifçilik prensiblerine bağlı kalarak faaliyetlerinden elde ettiği kazancı yine üyelerine çeşitli yollara yansıtan ve üyelerinin menfaatları için hizmetlerini sürdüren, hesapları her yıl başbakanlığa bağlı kooperatif şirketler mukayyitliği müfettişleri tarafından denetlenen, yıllık kar-zarar bilançosu vergi dairesine sunulan ve vergisini düzenli ödeyen, yönetimi, üyelerin oluşturduğu genel kurul sonrası seçimle gelen demokratik ve özerk bir kuruluştur.

MİSYONUMUZ; Faaliyet ve çabalarının ortak noktası olan üyelerine, sunduğu hizmet yelpazesini her geçen gün genişleten, yenilikçi, üyelerinin ekonomik menfaatlarini korumayı hedefleyen, onların maddi ve manevi ihtiyaçlarını en az maliyetle karşılamaya çalışan ve onlara yaşamlarını kolaylaştıracak hizmetler sunarak, hayatlarını daha refah içinde sürdürebilmelerine katkı koymayı amaçlayan, rekabet gücünü her geçen gün sağlamlaştıran, uluslar arası kooperatifçilik ilkelerine bağlı kalarak, güvene dayalı istikrarlı bir şekilde faaliyetlerini devam ettirmektir...

VİZYONUMUZ; Ülkemizde lider, üyelerimizin ihtiyaç duydukları her noktada var olan, öncü, yenilikçi, kaliteli hizmet sunan, faaliyet alanlarını genişleterek, üyelerimizin güvenilirliğimizle gurur duyacağı örnek bir kooperatif olarak varlığımızı sürdürmektir...DAÜ - KOOP LTD. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinin, bilanço yeterliliği ve üyelerine sağladığı güven bakımından en sağlam kooperatifler arasında yerini alarak,

BİRLİK VE DAYANIŞMANIN TESCİLLİ MARKASI olmayı başarmıştır.

DAÜ-Koop Ltd, Faaliyetlerinden elde ettiği geliri, üyelerinin araç sigortalarına katkı yaparak, özel tasarruf hesaplarına piyasanın üzerinde faiz vererek, yıl sonları ve özel günlerde üyelerine promosyon dağıtarak yine yıl sonlarında etkinlikleri düzenleyerek, uçak biletlerinde, otel rezervasyonlarında, araç sigortalarında indirimler ve  vade farksız taksitler uygulayarak vb şekillerde üyelerine yansıtmaktadır.

Ayrıca unutmayalım ki DAÜ - Koop Ltd tarafından her ay kesilen mecburi aylık yatırımlar sizin kendi birikiminizdir ve bir nevi ihtiyat sandığı mantığı ile adınıza biriktirilmektedir. Bu birikimlrinize her yıl sonu faiz işletilerek hesabınızda tutulmaktadır.

Mecburi aylık yatırımlarınızı aylık 45.00-TL ‘ ye kadar yükseltebilirsiniz. Üniversite çalışanlarının % 80'i ( işçi, yönetsel, akademik,eğitmen ) kooperatifimize üyedir ve faaliyetlerimizden sağladığımız imkanlardan oldukça memnundurlar. Amacımız en az maliyetle üyelerimizin ihtiyaçlarını karşılayarak faaliyetlerimizi sürdürmektir.

DAÜ - KOOP LTD'e hala üye olmadıysanız üyelik çok kolay, DAÜ'de tam zamanlı,yarı zamanlı akademik, yönetsel ve işçi tüm personel üyeliğini yaptırabilir, bizi arayınız gelip ofisinizde üyeliğinizi yapalım sizde bu DAÜ'nün bir parçası olan dev kuruluşun ortağı olun ve tüm imkanlarımızdan yararlanın.

Tüm hizmetlerimizde daha detaylı bilgi için hemen arayınız.

Adres : DAÜ SEM YANI - DAÜ KAMPÜSÜ GAZİ MAĞUSA

Tel : 630-1637-1638-1588Fax: 392-3650717

e-Mail: dau.koop@emu.edu.tr

Anadolu Sigorta
HAYAT SİGORTASI DETAYLI BİLGİ İÇİN HEMEN ARAYINIZ 36-65310
Şeker Sigorta

ŞEKER SİGORTA

ÖZEL FİYATLAR

VADE FARKSIZ TAKSİTLER 

444 0 404 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam45
Toplam Ziyaret120949
Saat
Kooperatifçilik İlkeleri
ANLAŞMALI HAVA YOLU ŞİRKETLERİMİZ
Müşteri Destek Hattı E-posta Adresi: mdh@turkishbank.net

musterimemnuniyeti@turkishbank.net

Faks: (392) 227 94 47